Sumida America Components Inc. RCR1616NP-180M
RCR1616NP-180M
Part No.:
RCR1616NP-180M
Datasheet:
RCR1616NP-180M.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 6A 16.5 MOHM TH