TDK Corporation RLF12545T-7R8N5R4-PF
RLF12545T-7R8N5R4-PF
Part No.:
RLF12545T-7R8N5R4-PF
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
RLF12545T-7R8N5R4-PF.pdf
Description:
FIXED IND 7.8UH 5.4A 12.24 MOHM