TDK Corporation RLF7030T-2R2M5R4
RLF7030T-2R2M5R4
Part No.:
RLF7030T-2R2M5R4
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
RLF7030T-2R2M5R4.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 5.4A 12 MOHM SMD