API Delevan Inc. S1008-103F
S1008-103F
Part No.:
S1008-103F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1008 (2520 Metric)
Datasheet:
S1008-103F.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD