API Delevan Inc. S1008-123F
S1008-123F
Part No.:
S1008-123F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1008 (2520 Metric)
Datasheet:
S1008-123F.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD