API Delevan Inc. S1008R-183F
S1008R-183F
Part No.:
S1008R-183F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1008 (2520 Metric)
Datasheet:
S1008R-183F.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD