API Delevan Inc. S1210-103H
S1210-103H
Part No.:
S1210-103H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
S1210-103H.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD