API Delevan Inc. S1210-563H
S1210-563H
Part No.:
S1210-563H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
S1210-563H.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 160MA 6.3 OHM SMD