API Delevan Inc. S1210-683K
S1210-683K
Part No.:
S1210-683K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
S1210-683K.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 152MA 7 OHM SMD