API Delevan Inc. S1210R-273K
S1210R-273K
Part No.:
S1210R-273K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
S1210R-273K.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD