API Delevan Inc. S1812-394F
S1812-394F
Part No.:
S1812-394F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
S1812-394F.pdf
Description:
FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD