API Delevan Inc. S1812R-103F
S1812R-103F
Part No.:
S1812R-103F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
S1812R-103F.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD