API Delevan Inc. S1812R-334G
S1812R-334G
Part No.:
S1812R-334G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
S1812R-334G.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD