TE Connectivity Passive Product SC10100JT
SC10100JT
Part No.:
SC10100JT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC10100JT.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH