TE Connectivity Passive Product SC10220KT
SC10220KT
Part No.:
SC10220KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC10220KT.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH