TE Connectivity Passive Product SC10330KT
SC10330KT
Part No.:
SC10330KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC10330KT.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH