TE Connectivity Passive Product SC10470KT
SC10470KT
Part No.:
SC10470KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC10470KT.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 156MA 9.6 OHM TH