TE Connectivity Passive Product SC10471KT
SC10471KT
Part No.:
SC10471KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC10471KT.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 94MA 26.5 OHM TH