TE Connectivity Passive Product SC30101KR
SC30101KR
Part No.:
SC30101KR
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30101KR.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 149MA 8 OHM TH