TE Connectivity Passive Product SC30221KT
SC30221KT
Part No.:
SC30221KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30221KT.pdf
Description:
FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH