TE Connectivity Passive Product SC30330KT
SC30330KT
Part No.:
SC30330KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30330KT.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 228MA 3.4 OHM TH