TE Connectivity Passive Product SC30331KT
SC30331KT
Part No.:
SC30331KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30331KT.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 79MA 28 OHM TH