TE Connectivity Passive Product SC30470KT
SC30470KT
Part No.:
SC30470KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30470KT.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 198MA 4.5 OHM TH