TE Connectivity Passive Product SC30560KT
SC30560KT
Part No.:
SC30560KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30560KT.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 176MA 5.7 OHM TH