TE Connectivity Passive Product SC30680KT
SC30680KT
Part No.:
SC30680KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30680KT.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 162MA 6.7 OHM TH