TE Connectivity Passive Product SC30820KT
SC30820KT
Part No.:
SC30820KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30820KT.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 156MA 7.3 OHM TH