TE Connectivity Passive Product SC30821KT
SC30821KT
Part No.:
SC30821KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC30821KT.pdf
Description:
FIXED IND 820UH 52MA 65 OHM TH