TE Connectivity Passive Product SC308R2KT
SC308R2KT
Part No.:
SC308R2KT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
SC308R2KT.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 256MA 2.7 OHM TH