Signal Transformer SCEP147H-2R6
SCEP147H-2R6
Part No.:
SCEP147H-2R6
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCEP147H-2R6.pdf
Description:
FIXED IND 2.6UH 14A 5.5 MOHM SMD