Signal Transformer SCEP147H-7R3
SCEP147H-7R3
Part No.:
SCEP147H-7R3
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCEP147H-7R3.pdf
Description:
FIXED IND 7.3UH 9A 13.3 MOHM SMD