Signal Transformer SCEP147L-2R0
SCEP147L-2R0
Part No.:
SCEP147L-2R0
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCEP147L-2R0.pdf
Description:
FIXED IND 2UH 19.5A 3.5 MOHM SMD