Signal Transformer SCEP147L-4R5
SCEP147L-4R5
Part No.:
SCEP147L-4R5
Datasheet:
SCEP147L-4R5.pdf
Description:
FIXED IND 4.5UH 14A 5.5 MOHM SMD