Signal Transformer SCEP147L-8R0
SCEP147L-8R0
Part No.:
SCEP147L-8R0
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCEP147L-8R0.pdf
Description:
FIXED IND 8UH 11.5A 7.8 MOHM SMD