Signal Transformer SCEP147S-1R5
SCEP147S-1R5
Part No.:
SCEP147S-1R5
Datasheet:
SCEP147S-1R5.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 16A 3.5 MOHM SMD