Signal Transformer SCIHP1350-3R3M
SCIHP1350-3R3M
Part No.:
SCIHP1350-3R3M
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCIHP1350-3R3M.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 14A 9.2 MOHM SMD