Signal Transformer SCIHP1367-22M
SCIHP1367-22M
Part No.:
SCIHP1367-22M
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SCIHP1367-22M.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 5A 45 MOHM SMD