YAGEO SES08C15L04
SES08C15L04
Part No.:
SES08C15L04
Manufacturer:
YAGEO
Category:
TVS - Diodes
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
SES08C15L04.pdf
Description:
TVS ESD, SOIC-08, 15V, 30V, REEL