Amgis, LLC SH150S-3.00-110
SH150S-3.00-110
Part No.:
SH150S-3.00-110
Manufacturer:
Amgis, LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SH150S-3.00-110.pdf
Description:
FIXED IND 110UH 3A 90 MOHM SMD