Amgis, LLC SH150T-1.54-77
SH150T-1.54-77
Part No.:
SH150T-1.54-77
Manufacturer:
Amgis, LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal - Corner Terminals
Datasheet:
SH150T-1.54-77.pdf
Description:
FIXED IND 77UH 1.54A 200 MOHM TH