Amgis, LLC SH260C-5.0-50
SH260C-5.0-50
Part No.:
SH260C-5.0-50
Manufacturer:
Amgis, LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
SH260C-5.0-50.pdf
Description:
FIXED IND 50UH 5A 50 MOHM TH