Amgis, LLC SH50T-2.0-150
SH50T-2.0-150
Part No.:
SH50T-2.0-150
Manufacturer:
Amgis, LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal - Corner Terminals
Datasheet:
SH50T-2.0-150.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM TH