API Delevan Inc. SP1008-103G
SP1008-103G
Part No.:
SP1008-103G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1008-103G.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 258MA 1.7 OHM SMD