API Delevan Inc. SP1008-104G
SP1008-104G
Part No.:
SP1008-104G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1008-104G.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 102MA 10.9OHM SM