API Delevan Inc. SP1008-473G
SP1008-473G
Part No.:
SP1008-473G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1008-473G.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 139MA 5.9 OHM SMD