API Delevan Inc. SP1210-123J
SP1210-123J
Part No.:
SP1210-123J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210-123J.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 400MA 1.3 OHM SMD