API Delevan Inc. SP1210-124J
SP1210-124J
Part No.:
SP1210-124J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210-124J.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 147MA 9.6OHM SMD