API Delevan Inc. SP1210-124K
SP1210-124K
Part No.:
SP1210-124K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210-124K.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 147MA 9.6OHM SMD