API Delevan Inc. SP1210R-123J
SP1210R-123J
Part No.:
SP1210R-123J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-123J.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 400MA 1.3 OHM SMD