API Delevan Inc. SP1210R-124K
SP1210R-124K
Part No.:
SP1210R-124K
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
SP1210R-124K.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 147MA 9.6OHM SMD