API Delevan Inc. SP1210R-153K
SP1210R-153K
Part No.:
SP1210R-153K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
SP1210R-153K.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 338MA 1.8 OHM SMD